More

  Џеј Ло не крие дека ужива сама на јахта

  spot_img

  Латино пејачката Џенифер Лопез неодамна беше фотографирана на луксузна јахта во Италија, а нејзините жешки селфи фотографии се појавија на социјалните мрежи.

  Џенифер одлучила да ужива во привлечноста на брегот Амалфи без да биде придружувана од нејзиниот сопруг Бен Афлек, а како што пренесува британскиот таблоид „Дејли мејл“, отсуството на актерот уште повеќе ги подгреало гласините дека славната двојка е пред развод.

  Пејачката се фотографира во едноделен бел костим за капење.

  Извесно време се зборува дека латино дивата и актерот Бен Афлек се разведуваат, а фактот дека таа ужива сама на јахта во Италија уште повеќе ги подгрева гласините дека се ближи крајот на нивниот брак.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img