More

  Дејвид Бекам на грб ја изнесе Викторија од роденденската забава

  spot_img

  Викторија Бекам на луда забава во Лондон го прослави својот 50-ти роденден. Но она што остави посебен впечаток е сцената на крајот од роденденската забава кога Дејвид Бекам на грб ја изнесе својата сопруга од прославата.

  На роденденот на Викторија присуствувале многу нејзини познати пријатели, а на крајот од забавата Дејвид Бекам ја изнел својата сопруга од клубот во кој се одржувала забавата. Викторија има скршено стапало, но тоа не ја спречи да го прослави јубилејниот роденден и тоа во високи потпетици.

   

  На јубилејната роденденска забава на Викторија Бекам присуствувале Том Круз, Клер, Ева Лонгорија, поранешниот сопруг на Џенифер Лопез, Марк Ентони и сите четвори колешки на Викторија од Spice Girls. Британските медиуми пишуваат дека Викторија, Гери, Мел Би, Ема и Мел Си ги почестиле гостите со изведба на хитовите на Spice Girls. Дејвид Бекам го снимал настапот и го објави видеото на социјалните мрежи.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img