More

  Дали е можно Сандра Булок да има 57 години?

  spot_img

  Драматичната појава на холивудската актерка Сандра Булок (57) нѐ остави без зборови! Дали е можно оваа жена да има 57 години?

  Кога се појави на црвениот тепих за да го претстави својот нов филм „Изгубениот град“, актерката изгледаше како да е во четириесеттите години од животот, а не блиску до шеесетте!

   

  Розов, омбре фустан со богат долен дел со карнери од тул, длабоко деколте и висок изрез кој покажувал дека актерката носи црни кожени чизми над колена – направи Сандра да изгледа спектакуларно!

   

  Актерката ја исфенирала својата долга коса рамно, додека очите драматично ги шминкала.

  На црвениот тепих друштво ѝ правела нејзината помлада сестра Гесин Булок Прадо, која во оваа прилика носела црн фустан.

   

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img