More

  Британската принцеза Кејт Мидлтон денеска објави нова семејна фотографија за роденденот на принцот Вилијам, со наслов „Те сакаме многу, тато“

  spot_img

  Британската принцеза Кејт Мидлтон денеска објави нова семејна фотографија за роденденот на принцот Вилијам, со наслов „Те сакаме многу, тато“.

  На фотографијата објавена на официјалните социјални мрежи на кралската палата, принцот Вилијам и неговите деца – принцовите Џорџ, Луис и принцезата Шарлот – можат да се видат како уживаат на плажа во Норфолк, во близина на Сандрингем, пишува Тајмс.

  На сликата, принцот Вилијам се држи за рака со своите деца, сите облечени во дуксери, бермуди и боси.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img