More

  Брена го открива најчудното место на кое водела љубов и дека за еден ден заработила 150.000 евра

  spot_img

  Мујо Хоџиќ, поранешен учесник на српското музичко натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, почина завчера на 26-годишна возраст.

  Мујо зад себе го остави семејството со скршено срце, како и сопругата Лејла.

  Таа и јавно се прости од својот сакан сопруг, преку својот профил на социјалната мрежа Инстаграм.

  „Ме напушти душата, сè на светот“, напишала Лејла со нивната заедничка фотографија.

  Инаку, од „Гранд продукција“ објавија дека пејачот се самоубил поради проблеми.

  Мујо си ја испроба среќата во „Ѕвездите на Гранд“ во сезоната 2018/2019 година.

  Откако испеал две песни, натпреварувачот сепак го завршил настапот без гласови.

  „Штета што не видовте како изгледаше додека пееше. Беше навистина насмеан“, искоментирал тогаш Саша Поповиќ.

  И покрај тоа што не се пласирал во вториот круг, очигледно било дека Саша Поповиќ го препознал неговиот талент и харизма кога побарал од него да се пријави во натпреварувањето следната сезона.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img