More

  Бомбастичното деколте на Селена Гомез малку остава на фантазијата

  spot_img

  Пејачката и актерка Селена Гомез ја вжешти температурата на социјалните мрежи со провокативните фотографии што ги објави, а подоцна ги избриша, а многумина можат да ги окарактеризираат како нејзините најжешки изданија досега.

  Музичката ѕвезда позирала со разбушавена коса, облечена само во црн градник без прерамки, пронашла агол кој е најпровокативен и ги почестила обожавателите со жешки кадри.

   

  Сензуалниот поглед во камерата, брановите во косата и црвениот кармин придонеле за фотографиите да бидат попровокативни, а многу брзо доспеаја на социјалните мрежи.

  На Инстаграм фотографиите не се веќе достапни, но Селена „од здодевност“ во текот на викендот успеа да ја разбуди фантазијата кај обожавателите и да предизвика лавина коментари.

   

   

  ФОТО: Твитер/Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img