More

  Бела Хадид ги остави сите во Кан со зината уста

  Американската 27-годишна манекенка Изабела Каир „Бела“ Хадид синоќа беше тема број еден на Канскиот филмски фестивал.

  Моделот пристигна на премиерата на филмот „Приправник“ („The Apprentice“) во кафеав проѕирен фустан од модната куќа „Сен Лоран“. Хадид го комплетираше изгледот со металик потпетици, прстени и обетки.

  Таа важи за една од најубавите жени во светот и со ова издание уште еднаш покажа зошто е синоним за „фем фатал“.

  Филмот „Приправник“ се занимава со деловните потфати на поранешниот претседател на САД, Доналд Трамп, во 1970-те и 1980-те.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img