More

  Андрија Милошевиќ со урнебесна честитка за 8 Март ги вжешти социјалните мрежи

  spot_img

  Актерот Андрија Милошевиќ е познат по својот актерски талент и по хуморот, а сега на понежниот пол на хумористичен начин им го честита 8 март и ги вжешти социјалните мрежи.

  Андрија се огласи на својот Инстаграм профил каде објави фотографија на која позира со пешкир на главата и со црвен кармин на усните.

  „Нека ни е среќен 8 Март“ – напиша актерот покрај фотографијата.

  Гестот на Андрија им се допадна на многумина, а под објавата се редат коментари.

  „Каков крал си ти!“, „Добро ти личи“, „Издржи сестро“ , „Ова мора да се сподели, феноменално“, „Те обожавам“ …- пишуваат неговите пријатели и следбеници на социјалните мрежи.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img