More

  Актерката го покажа деколтето, сите занемеа

  spot_img

  Актерката Зои Кравиц блесна на црвениот тепих на лондонската премиера на новиот филм за Бетмен во кој ја глуми познатата жена-мачка.

  Актерката на црвениот тепих се појави во долг црн фустан на Ив Сен Лоран со интересни исечоци на градите.
  Додека позирала, фустанот со отворен грб ги покажал нејзините тетоважи, но и женствените раменици.

  Иако Зои се одлучила за дискретна шминка и едноставни бисерни обетки, целокупниот минималистички изглед во комбинација со црниот фустан беше полн погодок на црвениот тепих.

   

   

  На премиерата на филмот таа беше фотографирана со колегата актер Роберт Патинсон, кој го игра главниот лик – Бетмен.

   

   

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img