More

  Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со мала облачност

  spot_img

  Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со мала облачност, информираше УХМР.

  „Ќе дува слаб до умерен, а наместа повремено засилен ветер од југозападен правец. Во Скопје ќе биде сончево и многу топло со мала облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од југозападен правец“, се вели во соопштението.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img