More

  Во тек е потрага по телото на 14 годишник кој се удавил во водите на Беровско Езеро

  spot_img

  Во тек е потрага по телото на 14 годишник кој се удавил во водите на Беровско Езеро.

  Екипи на ОВР Берово се на местото на несреќата, каде повеќе од еден час го пребаруваат теренот околу Беровско Езеро.

  Телото на младото момче се уште се бара во водата, а се очекува во секој момент да пристигне и нуркачка екипа.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img