More

  Во мугри престрелка во Врање

  spot_img

  Неколку лица се повредени во престрелката што се случила рано утринава во Врање, дознава Телеграф.рс.

  Утрово околу 5 часот утринава дошло до тепачка во улица во Врање, при што три лица се повредени од огнено оружје.

  Според информациите од Вишото јавно обвинителство, во тепачката учествувале шест лица, а тројца се полесно повредени од огнено оружје.

  Истрагата е во тек.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img