More

  Вака го поминуваат времето на Ибица, таа го покажа згодното тело

  spot_img

  Ќерката на српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, летува на Ибица со сопругот, фудбалерот Немања Гудељ и неговата сестра Вања, од каде редовно се огласува на Инстаграм, каде објавува фотографии и видеа.

  Тие деноноќно се забавуваат, за што сведочат нејзините фотографии и видеа, а сега таа со нова фотографија ги израдува своите следбеници.

  Имено, Анастасија сподели нова фотографија од дневната журка на која таа и Немања позираат, додека тој ја држи околу половината.

  „Моето име звучи толку добро со твоето презиме“, напишала на шпански јазик Анастасија во описот на објавата.

   

  Анастасија на себе имала тексас топ и фармерки, додека тој бил во лежерно издание.


  Инаку, ќерката на Цеца Ражнатовиќ пред неколку дена на Ибица се забавуваше и со пејачката Ема Радујко.

   

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img