More

  Туристка од Србија е пронајдена мртва во хотел на Крит, Грција

  spot_img

  Туристка од Србија е пронајдена мртва во хотел на Крит, Грција.

  Како што јавуваат грчките медиуми, се работи за 32-годишна туристка. Според нивните информации, девојката, која летувала заедно со другарки, во саботата вечерта кажала дека се чувствува лошо и дека повеќе би сакала да остане во хотелската соба, наместо да излезе.

  Нејзините пријатели излегле на пијалак, а кога се вратиле во хотелската соба околу 22 часот ја нашле девојката мртва. Веднаш повикале брза помош, но девојката не давала знаци на живот.

  Ова лето, српски турист се удави во Грција, а друг Србин се удави на одмор во Албанија.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img