More

  Цеца се насмеа за бременоста на ќерка ѝ

  spot_img

  Во последните неколку дена се шпекулира дека Анастасија Ражнатовиќ наводно е во блажена состојба.

  Нејзината мајка, српската пејачка Цеца Ражнатовиќ пред снимањето на новата емисија „Ѕвезда Гранда“ беше прашана за наводната бременост на нејзината ќерка, бидејќи се шпекулира дека таа повторно е во блажена состојба.

  – Озборувања! Претпоставувам дека како мајка прва би дознаела дека е бремена – низ насмевка одговорила Цеца.

  Цеца зборуваше и за љубовта на Вељко Ражнатовиќ кон животните.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img