More

    TAG

    Утрово најниска температура е забележана на Попова Шапка

    Утрово најниска температура е забележана на Попова Шапка, – 4 степени Целзиусови

    Утрово најниска температура е забележана на Попова Шапка, – 4 степени Целзиусови. Еден степен под нулата се измерени во Лазарополе и во Маврови Анови....

    Latest news