More

    TAG

    Украина оставена сама на себе

    Украина оставена сама на себе

    Советникот за национална безбедност во Белата куќа, Џејк Саливан, истакна дека незапирливото зголемување на руски сили околу Украина укажува дека претседателот Владимир Путин може...

    Latest news