More

    TAG

    украдениот предмет вратен на сопственикот

    Приведен крадец од Тетово, украдениот предмет вратен на сопственикот

    На 27.09.2023 околу 18.50 часот на улица „Киро Ристевски-Дрнц“ во Тетово, полициски службеници на СВР Тетово го лишиле од слобода 37-годишниот тетовец Г.С., поради...

    Latest news