More

    TAG

    убиената 14 годишна Вања Ѓорчевска

    Александар Ѓорчевски ,таткото на убиената Вања-Не познавам никој од осомничените за убиството на Вања

    Таткото на убиената 14 годишна Вања Ѓорчевска, Александар денеска пред Апелациониот суд на јавна седница побара да му се укине мерката притвор. Ѓорчевски е...

    Latest news