More

    TAG

    СТРАШНА НЕСРЕЌА НА АВТОПАТОТ ШТИП-РАДОВИШ Еден загинат

    СТРАШНА НЕСРЕЌА НА АВТОПАТОТ ШТИП-РАДОВИШ Еден загинат, има и повредени

    Тешка сообраќајна несреќа се случи на експресниот пат Штип-Радовишп на дваесеттиот километар. Според првичните информации несреќата е со жртва. Портпаролот на СВР Штип, Гордана Панајотова...

    Latest news