More

    TAG

    Српскиот претседател го напуштил состанокот во седиштето на партијата

    Српскиот претседател го напуштил состанокот во седиштето на партијата

    Претседателот на Извршниот комитет на Српската напредна партија (СНС), Дарко Глишиќ синоќа изјави дека претседателот на Србија, Александар Вучиќ, доколку остане на своите ставови...

    Latest news