More

    TAG

    Софија Вергара ја покажа палатата во која живее

    Софија Вергара ја покажа палатата во која живее

    Латиноамериканската глумица Софија Вергара за „Аркитекчурал дајџест“ (Architectural Digest) ги отвори вратите од својата луксузна палата во Лос Анџелес. Ѕвездата од новата серија „Гризелда“ на...

    Latest news