More

    TAG

    Шефик Дураку ја напушта партијата на Зијадин Села

    Шефик Дураку ја напушта партијата на Зијадин Села

    Поранешниот владин портпарол и актуелен член и портпарол на Алијанса на Албанците, Шефик Дураку, вечерва објави дека ја напушта партијата на Зијадин Села. „Почитувани пријатели,...

    Latest news