More

    TAG

    семки од канабис

    При претрес во Валандово: пронајдени марихуана, семки од канабис, пушка…

    На 26.09.2023 во 11.45 часот во Валандово, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Валандово го лишиле од слобода В.З.(48) од Валандово. При претрес...

    Latest news