More

    TAG

    расчистени 9 кривични дела

    Приведен крадец од Штип, расчистени 9 кривични дела

    На 09.02.2022 во 13.00 часот полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш го лишиле од слобода М.Ј.(18) од Штип, со престојувалиште во Радовиш. Тој...

    Latest news