More

    TAG

    ПРВА ФОТОГРАФИЈА ОД КРШТЕВАЊЕТО НА СИНОТ НА МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ

    ПРВА ФОТОГРАФИЈА ОД КРШТЕВАЊЕТО НА СИНОТ НА МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ

    Српската пејачка Марија Шерифовиќ вчера го крсти својот син Марио, а сега ја објави првата фотографија од црквата Свети великомаченик Димитриј во Нов Белград,...

    Latest news