More

    TAG

    пронајдени кокаин и марихуана

    Претрес во Гостивар, приведени две лица, пронајдени кокаин и марихуана

    Вчеравечер (15.11.2023) околу 22.00 часот во Гостивар, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи во Гостивар ги лишиле од слобода 23-годишниот гостиварец С.Т....

    Latest news