More

    TAG

    Приведено лице од скопско по распишана потерница

    Приведено лице од скопско по распишана потерница

    На 10.02.2022 во 18.45 од страна на полициски службеници од Единицата за внатрешни работи Гази Баба на подрачјето на с.Трубарево е лишен од слобода...

    Latest news