More

    TAG

    Приведени крадци во Струмица

    Приведени крадци во Струмица, кај нив пронајдени украдени предмети

    На 25.09.2023 во 10.00 часот во Струмица, полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Струмица ги лишиле од слобода Г.П.(41) од Струмица и И.Ц.(39)...

    Latest news