More

    TAG

    Приведени двајца крадци

    Приведени двајца крадци, расчистени три кривични дела

    На 26.09.2023, по преземени мерки и по распишана телеграма, полициски службеници од ЕВР Центар и Бит Пазар лишиле од слобода еден малолетник од Скопје...

    Latest news