More

    TAG

    Приведени двајца крадци во скопско

    Приведени двајца крадци во скопско, украденото вратено на сопственикот

    Денеска (04.10.2022) во 05.40 часот во с.Студеничани, скопско, полициски службеници од СВР Скопје ги лишија од слобода се Ј.С.(37) од Скопје и Е.М.(33) од...

    Latest news