More

    TAG

    Принцезата од Велс неколку месеци нема да се појавува на јавните настани

    Принцезата од Велс неколку месеци нема да се појавува на јавните настани

    Кејт Мидлтон, принцезата од Велс, ја напуштила болницата каде и беше извршена операција на абдоменот, по што помина уште две недели за да се...

    Latest news