More

    TAG

    Претседателот Пендаровски учествуваше на сесијата „Дипломатски дијалог за Западен Балкан“ на Светскиот економски форум во Давос

    Претседателот Пендаровски учествуваше на сесијата „Дипломатски дијалог за Западен Балкан“ на Светскиот економски форум во Давос

    Претседателот Стево Пендаровски, во рамки на учеството на 54. Годишен состанок на Светскиот економски форум во Давос вчеравечер говореше на сесијата „Дипломатски дијалог за...

    Latest news