More

    TAG

    Прекинатиот меч во Сао Паоло ќе се преигра

    Прекинатиот меч во Сао Паоло ќе се преигра

    Меѓународната фудбалска федерација (ФИФА) објави вечерва дека Бразил и Аргентина, сепак, ќе мора да го одиграат својот натпревар од мундијалските квалификации, кој беше прекинат...

    Latest news