More

    TAG

    Оваа фотографија од Макрон и Путин започна лавина од потсмев

    Оваа фотографија од Макрон и Путин започна лавина од потсмев

    Рускиот претседател Владимир Путин синоќа во Москва се сретна со францускиот претседател Емануел Макрон. Фотографиите од нивната средба го обиколија светот, а една особено привлече...

    Latest news