More

    TAG

    Опасна изјава на Макрон

    Опасна изјава на Макрон

    Францускиот претседател Емануел Макрон денеска изјави дека се залага на Украина да ѝ се дозволи да напаѓа воените бази во Русија со оружје со...

    Latest news