More

    TAG

    Огнена група

    „Огнена група“ на средба со Ахмети,ќе им пресудат на Груби и Османи?!

    Група функционери и партиски активисти на ДУИ од таканаречената „Огнена група“ предводени од градоначалникот на Сарај Блерим Беџети и пратеникот Изет Меџити денеска во...

    Latest news