More

    TAG

    Нова војна помеѓу Ким и Канје

    Нова војна помеѓу Ким и Канје

    Раперот Канје Вест (44) и старлетата Ким Кардашијан (41) веќе извесно време се во конфликт преку социјалните мрежи, а сѐ започна откако Канје објави...

    Latest news