More

    TAG

    но утрата ќе бидат студени

    Од петок времето ќе биде стабилно, но утрата ќе бидат студени

    Времето денеска ќе биде облачно со повремени врнежи од дожд, а на планинитe од снег, особено претпладне. Во текот на денот врнежите ќе престанат,...

    Latest news