More

    TAG

    ниски температури

    Облачно и ветровито време – Ниски температури нè очекуваат од понеделник

    Денеска времето ќе биде облачно и ветровито. Утрото студено со услови за појава на магла по одделни котлини. Преку денот умерено до значително облачно....

    Latest news