More

    TAG

    Најмалку седум лица загинаа во пожар во ноќен клуб во југоисточниот град Мурсија

    Пожар во 3 ноќни клуба во Шпанија

    Најмалку седум лица загинаа во пожар во ноќен клуб во југоисточниот град Мурсија, соопштија шпанските власти. Пожарот избувнал во популарниот ноќен клуб Театре, лоциран во...

    Latest news