More

    TAG

    Надал го откажа учеството во Монтреал

    Надал го откажа учеството во Монтреал

    По Новак откажа и Рафа. Надал, сопственикот на 22 грен слем титули, нема да игра на турнирот од Мастерс серијата во Монтреал (8 -...

    Latest news