More

    TAG

    МНР на Грција одреди специјален претставник за Западен Балкан

    МНР на Грција одреди специјален претставник за Западен Балкан

    Министерството за надворешни работи на Грција, по одлука на шефот на грчката дипломатија Никос Дендиас, одреди специјален претставник за Западен Балкан, јави дописничката на...

    Latest news