More

    TAG

    Макрон не сакал да се тестира со руски ПЦР-тест

    Макрон не сакал да се тестира со руски ПЦР-тест

    Чудната голема овална маса долга четири метри која го делеше францускиот претседател Емануел Макрон од рускиот претседател Владимир Путин на нивната средба во Москва...

    Latest news