More

    TAG

    македонци

    Министерот Османи со апел до над 100 македонци во Украинада се вратет дома!!

    Mинистерот за надворешни работи, Бујар Османи, на денешниот брифинг со новинарите повторно ги повика македонските државјани кои се наоѓаат во Украина да се вратат...

    Latest news