More

    TAG

    Македонија води во Скопје на полувреме против Англија

    Македонија води во Скопје на полувреме против Англија

    Македонската фудбалска репрезентација води против Англија со 1-0 по првото полувреме на натпреварот кој се игра на националната арена „Тодор Проески“ во Скопје. „Гордиот Албион“ имаше повеќе...

    Latest news