More

    TAG

    Ковачевски очекува утре решение за минималната плата

    Ковачевски очекува утре решение за минималната плата

    Владата е на страната на работниците – покачувањето на минималната плата ќе биде исполнето, напиша денеска на својот фејсбук профил премиерот Димитар Ковачевски. Отворениот социјален...

    Latest news