More

    TAG

    Киев во паника

    Захарова во војна со новинарите, Киев во паника, „дојде часот“ …

    „Остануваат уште неколку часа за каење пред Блумберг да се претвори во тиква“, напиша на Фејсбук Марија Захарова, портпаролка на руското Министерство за надворешни работи, обвинувајќи...

    Latest news