More

    TAG

    Казнети се ВАР судиите кои го оштетија Ливерпул

    Казнети се ВАР судиите кои го оштетија Ливерпул

    Суспензија од два натпревари им е изречена на англиските судии кои од ВАР собата со погрешна одлука Тотенхем победи со гол во судиското продолжение, а...

    Latest news