More

    TAG

    Кацарска денеска испрати писмо до претседателот на Собранието

    Кацарска испрати писмо до претседателот на Собранието, Џафери во кое изрази загриженост за состојбата со намалениот број на судии

    Претседателката на Уставниот суд Добрила Кацарска денеска испрати писмо до претседателот на Собранието, Талат Џафери во кое изрази загриженост за состојбата со намалениот број...

    Latest news